Vóór 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf 50,-

Suncraft Senzo Professional Koksmes MP-04, 21cmsuncraft-senzo-professional-koksmes-mp-04-21cm_0.jpg

Suncraft Senzo Professional Koksmes MP-04, 21cm

• 0 beoordelingen

suncraft-senzo-professional-koksmes-mp-04-21cm_0.jpg
suncraft-senzo-professional-koksmes-mp-04-21cm_1.jpg
suncraft-senzo-professional-koksmes-mp-04-21cm_2.jpg
suncraft-senzo-professional-koksmes-mp-04-21cm_3.jpg
suncraft-senzo-professional-koksmes-mp-04-21cm_4.jpg
suncraft-senzo-professional-koksmes-mp-04-21cm_5.jpg
suncraft-senzo-professional-koksmes-mp-04-21cm_6.jpg
suncraft-senzo-professional-koksmes-mp-04-21cm_7.jpg
suncraft-senzo-professional-koksmes-mp-04.jpg

 299,-

Op voorraad

Voor 23:00 besteld, de volgende werkdag in huis!

Product omschrijving

De prachtige Suncraft Senzo Professional messen worden vervaardigd in Japan, in de bekende messenstad Seki. De messen uit de professional serie zijn vlijmscherp, ijzersterk en gemaakt voor intensief snijwerk. De ultrascherpe snede en hoge duurzaamheid maakt deze serie zeer geschikt voor professioneel, dagelijks gebruik.

Extreme scherpte en hardheid
Een van de belangrijkste aspecten waar Suncraft op gelet heeft is: de ultieme balans tussen scherpte en langdurigheid van de scherpte. De Suncraft Senzo Professional messen zijn met de hand gesmeed van SG-2 poederstaal en hebben een ‘San Mai’ smeding, oftewel 3-laags. Een harde kern omhuld met twee zachtere lagen roestvrij staal. De snijkern van poederstaal heeft een extreem hoge hardheid van 63HRC, waardoor het lemmet zeer dun en scherp geslepen kan worden. Dit type poederstaal bevat meer koolstof dan traditionele koolstofstalen messen (zoals Aogami of Shirogami) en bevat daarnaast ook veel roestvrije elementen. Dit betekent dat het mes lang zijn scherpte behoudt en daarnaast vrijwel geen onderhoud nodig heeft om roestvrij te blijven. Het is één van de beste staalsoorten voor het maken van messen en wordt in Japan veelvuldig gebruikt. 

Suncraft Senzo Professional Koksmes
Het koksmes is geslepen in een klassieke Japanse stijl in een hoek van 15 graden en is fijn gepolijst, waardoor je moeiteloos flinterdunne sneden kunt maken. Het ergonomische handvat van zwartkleurig pakkahout is naadloos geklonken en voorzien van een prachtig mozaïek detail. Pakkahout is een combinatie van hout en hars, welke onder hoge druk worden samengeperst. Dit levert een zeer slijtvast, vochtbestendig en stevig materiaal op, wat erg hygiënisch en makkelijk te reinigen is. Het mes heeft een perfecte balans voor een fijne grip, waardoor je aangenaam en veilig kunt snijden. Het koksmes heeft een lemmetlengte van 21cm en is geschikt voor zeer diverse snijklussen. Het snipperen van een ui, het snijden van groenten of het hakken van kruiden, met een koksmes kun je alle kanten op. Reinig het mes na gebruik met de hand. 

Specificaties

Type

MP-04

Lemmetlengte

21cm

Materiaal

SG-2 Poederstaal

Serie

Senzo Professional

Staalhardheid

63 HRC

Materiaal heft

Pakkahout

Reviews

0 beoordelingen

Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product.

Bezoek onze winkels in Rotterdam of Eindhoven

Maandag 11:30 - 18:00
(Eindhoven gesloten)
Dinsdag 09:30 - 18:00
Woensdag 09:30 - 18:00
Donderdag 09:30 - 18:00
Vrijdag 09:30 - 18:00
Zaterdag 09:30 - 17:30
Zondag 11:00 - 17:00

 

Koningsdag 26-4
Gesloten

Zondag 27-4
Geopend 11:00-17:00

Kookpunt Rotterdam
Noordplein 29 - 41
3035EC Rotterdam
010 443 10 75
 
 
Kookpunt Eindhoven
Philitelaan 71
5617 AM Eindhoven (Strijp)
010 443 10 75

 

Footer contact bar foto 1