
• 0 beoordelingen
39,-
56,90Op voorraad
Vóór 23:00 besteld, morgen in huis*
Waarom zou je een mooie plank alleen in de keuken gebruiken? De Villeroy & Boch Artesano Original snij- en serveerplank is gemaakt om gezien te worden. Gebruik hem voor het snijden van brood en andere ingrediënten en zet hem daarna net zo makkelijk op tafel met kaas, charcuterie of andere lekkere hapjes.
Het warme acaciahout en de eenvoudige vorm passen helemaal bij de natuurlijke uitstraling van de Artesano Original collectie.
Snijd er stokbrood, tomaten of andere ingrediënten op en gebruik hem tijdens de borrel als royale serveerplank. De langwerpige vorm met handgreep maakt de plank bovendien makkelijk vast te pakken wanneer je hem vanuit de keuken naar tafel brengt. In het oppervlak zijn meerdere groeven aangebracht. Vooral bij het snijden en serveren van brood zijn die handig: kruimels kunnen in de groeven terechtkomen in plaats van direct over je werkblad of tafel te verdwijnen.
Artesano Original combineert eenvoudige vormen met natuurlijke materialen. Deze plank is gemaakt van acaciahout, waardoor iedere plank zijn eigen natuurlijke houttekening heeft. Dat maakt hem niet alleen praktisch tijdens het voorbereiden van eten, maar ook bijzonder geschikt voor serveren. Leg er bijvoorbeeld verschillende kazen, fijne ham, brood en wat fruit op en je borrelplank kan zo naar tafel.
Merk
Producttype
Serie
Artesano Original
Type
611420-01
Materiaal
Acaciahout
Afmetingen
51,5 x 25 cm
Vaatwasserbestendig
Nee
EAN
4003686210073
0 beoordelingen
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product.
| Maandag | 11:30 - 18:00 (Eindhoven / Nijmegen gesloten) |
| Dinsdag | 09:30 - 18:00 |
| Woensdag | 09:30 - 18:00 |
| Donderdag | 09:30 - 18:00 |
| Vrijdag | 09:30 - 18:00 |
| Zaterdag | 09:30 - 17:30 |
| Zondag | 11:00 - 17:00 |