• 0 beoordelingen
Met dit zeer fraaie Kiritsuke Office-mes snij en schil je niet alleen razendsnel groenten maar ook fruit en meer. Dit handzame en kwalitatief hoogwaardige mes mag eigenlijk in geen enkel messenblok ontbreken. Het is met recht een allemansvriend. Dit Kiritsuke office-mes heeft een lemmetlengte van 9 cm.
De kern van het gehele lemmet tot aan het snijvlak wordt gevormd door VG MAX staal met een hardheid van 61 (±1) HRC. Door het samenvoegen van de kern met aan beide zijden tweeëndertig lagen damast-staal krijgt het mes een ongeëvenaarde stabiliteit, dat door de combinatie van componenten zowel hard als elastisch is. De Shun Classic-messenserie wordt tweezijdig symmetrisch geslepen.
Het slanke heft van 10,5 cm wordt gemaakt van duurzaam pakkahout en heeft een traditionele Japanse kastanje vorm. De hoogwaardige harsen die tijdens de productie aan het hout worden toegevoegd, maken het materiaal vochtbestendig en zeer sterk. De kastanje vorm ligt, dankzij de lichte knik aan de rechter zijde, tijdens het snijden prettig en comfortabel in de handen.
Het mes na gebruik direct met de hand reinigen met wat afwasmiddel.
Merk
Lemmetlengte
9cm
Serie
Kiritsuke,Shun Classic
Materiaal
Damaststaal
Materiaal heft
Pakkahout
0 beoordelingen
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product.
Maandag | 11:30 - 18:00 (Eindhoven gesloten) |
Dinsdag | 09:30 - 18:00 |
Woensdag | 09:30 - 18:00 |
Donderdag | 09:30 - 18:00 |
Vrijdag | 09:30 - 18:00 |
Zaterdag | 09:30 - 17:30 |
Zondag | 11:00 - 17:00 |