
• 0 beoordelingen
Kies een variant
11,-
Op voorraad
Vóór 23:00 besteld, morgen in huis*
Met de Zyliss Spatel met Gleuven draai en serveer je burgers, vis, groenten en andere gebakken ingrediënten gemakkelijk. De brede kop geeft je gerecht goede ondersteuning, terwijl de gleuven overtollig vet, vocht of olie terug in de pan laten lopen. Handig tijdens het bakken én bij het opscheppen.
De spatelkop is gemaakt van sterk kunststof en is geschikt voor gebruik in pannen met een antiaanbaklaag. Zo hoef je niet met een metalen spatel over je coating te schrapen. Het materiaal is bovendien hittebestendig tot 200 °C, waardoor de spatel prima tegen de warmte van dagelijks bakken kan.
De dunne voorrand helpt je om soepel onder ingrediënten te komen. Zo draai je een burger, stukje vis of gebakken ei gecontroleerd om zonder onnodig te prikken of te beschadigen. Dankzij het royale formaat heb je ook bij grotere ingrediënten voldoende ondersteuning.
De ergonomische handgreep geeft je tijdens het bakken een comfortabele grip. In het handvat is tarwestro verwerkt om het gebruik van nieuw kunststof te verminderen. Na het koken mag de spatel gewoon in de vaatwasser. Zo staat hij snel weer klaar voor de volgende bakronde.
Merk
Producttype
Type
E980234
Kleur
Grijs
Materiaal
Kunststof (tarwestro)
Temperatuurbereik
tot 200 °C
Formaat
33 cm
Vaatwasserbestendig
Ja
EAN
5011268819711
0 beoordelingen
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product.
| Maandag | 11:30 - 18:00 (Eindhoven / Nijmegen gesloten) |
| Dinsdag | 09:30 - 18:00 |
| Woensdag | 09:30 - 18:00 |
| Donderdag | 09:30 - 18:00 |
| Vrijdag | 09:30 - 18:00 |
| Zaterdag | 09:30 - 17:30 |
| Zondag | 11:00 - 17:00 |