• 0 beoordelingen
Met deze ontzettend leuke en vrolijke Lékué Tropical Fruit IJsvorm, ananas maak je zelf de allerlekkerste ijsjes die je kunt bedenken.
Je vult de ijsvorm met waar je op dat moment zin in hebt. Je kunt denken aan bijvoorbeeld vruchtensap, water met een smaakje, frisdrank, stukjes vers fruit, gepureerd fruit of kruiden. Voordat je de ijsvorm in de vriezer stopt sluit je deze af met het bijgeleverde dekseltje. Zo blijft je vriezer schoon en neemt je ijsje geen geur of smaak over van andere producten die op dat moment in de vriezer liggen.
De vorm laat zich makkelijk schoonmaken met een sopje of in de vaatwasser.. Je krijgt er ook een aantal eenvoudige, leuke en inspirerende receptjes bij voor heerlijke en gezonde vruchtenijsjes.
0 beoordelingen
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product.
Maandag | 11:30 - 18:00 (Eindhoven gesloten) |
Dinsdag | 09:30 - 18:00 |
Woensdag | 09:30 - 18:00 |
Donderdag | 09:30 - 18:00 |
Vrijdag | 09:30 - 18:00 |
Zaterdag | 09:30 - 17:30 |
Zondag | 11:00 - 17:00 |