Le Creuset Signature Wok met Glasdeksel, 36cm kersenrood
Kies een andere
Specificaties
Omschrijving
Deze wok van Le Creuset is er één die jarenlang mee gaat.
Vervaardigd uit hoogwaardig geëmailleerd gietijzer voor ultieme warmtegeleiding- en behoud voor optimaal kookgemak.
Wanneer de pan volledig op temperatuur is gekomen middels een middelhoog vuur, blijft deze op temperatuur op een laag pitje.
De wokpan is geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie.
De wokpan wordt standaard geleverd met glazen deksel waarmee je met je wok kunt gaan stomen en stoven; zowel op het fornuis als in de oven.
Het gietijzer is aan de binnenkant geëmailleerd. Dit zorgt voor een natuurlijk anti-aanbaklaag waardoor ingrediënten minder snel aankoeken en reinigen kinderspel is. Om de pan zo lang mogelijk in goede conditie te hebben reinig je 'm altijd met de hand!
Alle pannen van het Franse Le Creuset worden gemaakt middels een éénmalige mal. Hierdoor zijn ze allemaal uniek.
De wok is vrij zwaar (bijna 5 kilo). Gelukkig zijn aan weerszijden twee handgrepen bevestigd waardoor de wok wel gemakkelijk te vervoeren is. Doe dit wel met een pannenlap/handschoen: de grepen worden erg warm!
Anderen kochten ook
Reviews van klanten (3)
Zoals wel vaker gebeurd als je iets koopt van kwaliteit, hadden we veel eerder moeten doen. Dit is onze 3e gietijzeren pan en dat is niet voor niks. Onze 1e Le Creuset pan is al ruim 17 jaar oud en dat was ook de reden om voor deze te kiezen.
Ja, een produkt die aan onze verwachtingen voldoet. We willen zeker t.z.t. meer produkten van le creuset aanschaffen.
De beste Wok ooit door mij gebruikt. Eerst de wok behandelen zoals voorgeschreven. Daarna een heerlijk wok resultaat met een minieme hoeveelheid olie, zonder aanbakken. Het fijne is, met warm water en borstel even schoonmaken en drogen met keukenpapier. Het keukenpapier is tot mijn verbazing brandschoon, dat was bij de vorige wok altijd smerig (anti aanbak wok, welke altijd aanbakte). Ook Bami gemaakt, werkelijk niets bakt aan of kleeft. Dan de prijs, die is hoog, ook door het bijbehorende glazen deksel, wat ik zelf nooit zal gebruiken. Toch voor deze Wok vanwege zijn fijne afmetingen en degelijke uitvoering. Het geld ben ik snel vergeten, het plezier met deze Wok, zal ik meerdere keren per week ervaren, hopelijk tientallen jaren lang!
Plaats een review
Een review helpt anderen een goede keuze te maken.