Koken met de Römertopf en andere aardewerk potten
Specificaties
Omschrijving
Auteur: K. Hawkins
Uitgever: De Lantaarn B.V.
Taal: Nederland
Aantal pagina's: 128 blz.
Het koken van uw voedsel in een pot is weer helemaal aan het terugkomen! met dit boek koken met de römertopf en andere potten wordt u haarfijn uitgelegd hoe dit in zijn werk gaat. Niet alleen levert een römertopf u een lekkere sappige maaltijd op, het is ook nog is een afwasbespaarder
Omdat er ook maar heel weinig vet voor nodig is, vormt koken met de römertopf het ideale medium voor de huidige gezonde manier van leven. Met dit boek leer je over: stoofpotten, kasserols, gebraad, rollades en taco's in de römertops te bereiden. Met meer dan 100 vetarme, gezonde en smakelijke recepten.
Reviews van klanten (1)
Mooi overzichtelijk boek met mooie foto's.Heerlijke en verrassende recepten en eenvoudig in zijn omschrijving. Om zo aan te beginnen.
Plaats een review
Een review helpt anderen een goede keuze te maken.