
• 0 beoordelingen
18,-
Op voorraad
Vóór 23:00 besteld, morgen in huis*
Een goede barbecue begint met goed vuur. Met de Big Green Egg SpeediLight Aanmaaksticks steek je de houtskool in je Big Green Egg snel, schoon en eenvoudig aan. De sticks zijn 12 cm lang en hebben daardoor contact met meerdere stukken houtskool tegelijk. Het resultaat: je hebt slechts 1 stick nodig om je EGG goed op weg te helpen.
De SpeediLight Sticks zijn gemaakt van geperste houtvezels en bevatten geen ongewenste chemische toevoegingen. Ze branden schoon en geurloos, zodat je geen chemische lucht rondom je barbecue krijgt. De gebruikte houtvezels zijn bovendien FSC- en Rainforest Alliance-gecertificeerd.
Het langwerpige ontwerp is een slimme verbetering ten opzichte van traditionele aanmaakblokjes. Leg een SpeediLight Stick tussen de houtskool, steek hem aan en laat het vuur zijn werk doen. Door de lengte van 12 cm worden meerdere stukken houtskool tegelijkertijd bereikt. Handig voor zowel een rustige low & slow-sessie als wanneer je de Big Green Egg flink wilt opstoken.
In de verpakking zitten 20 SpeediLight Sticks. Omdat je normaal gesproken maar 1 stick per keer nodig hebt, heb je genoeg in huis voor heel wat EGG-sessies. Geen aanmaakvloeistof, geen chemische geur en vooral geen onnodig gedoe. Aansteken en door naar het leuke werk.
Merk
Producttype
Type
BGE-136473
Materiaal
Geperste houtvezels
Aantal delig
20
Afmetingen
12 cm
EAN
0665719136473
0 beoordelingen
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product.
| Maandag | 11:30 - 18:00 (Eindhoven / Nijmegen gesloten) |
| Dinsdag | 09:30 - 18:00 |
| Woensdag | 09:30 - 18:00 |
| Donderdag | 09:30 - 18:00 |
| Vrijdag | 09:30 - 18:00 |
| Zaterdag | 09:30 - 17:30 |
| Zondag | 11:00 - 17:00 |