Sage The Citrus Press Citruspers
Kies een andere
Specificaties
Omschrijving
Het merk Sage staat bekend om hoogwaardige keukenapparatuur. Van espresso- en koffiezetapparaten tot keukenmachines, het merk is van alle markten thuis. Innovatie staat bij Sage voorop, om die reden zijn alle producten ontwikkeld en verfijnd. Met gemak perfecte gerechten en dranken maken is de uitkomst. De Sage The Citrus Press is daar een bijzonder goed voorbeeld van.
De Citrus Press gebruik je om bijvoorbeeld de allerlekkerste sapjes te maken. Want of je nou liters sinaasappelsap perst, of wat citroensap nodig hebt voor een dressing, de Citrus Press zorgt ervoor!
Dankzij de zware kunststof behuizing blijft de Citrus Press stevig op het aanrecht staan en zal deze niet wiebelen tijdens het persen. Een veiligheidsschakelaar voorkomt dat de perskegel begint te draaien totdat de hendel omlaag is gebracht. De pershendel is ergonomisch, waardoor je met minimale inspanning zoveel mogelijk sap realiseert. De perskegel is gemaakt voor zowel kleine als grote citrusvruchten, waardoor jij al je pers-klusjes met één apparaat kan doen. Het sap valt door de handige schenktuit direct in het glas.
De basis van de Sage The Citrus Press is gemaakt van sterk polymeer kunststof en de filtermand is vervaardigd van roestvrij staal. Het schoonmaken van de citruspers is geen grote klus: alle onderdelen zijn uitneembaar en kunnen allemaal los in de vaatwasser! De behuizing kan worden afgenomen met een vochtige doek.
Anderen kochten ook
Reviews van klanten (6)
De oude was kapot na 13 jaar trouwe dienst, blij dat we weer 13 jaar vooruit kunnen
Handig,stevig,gemakkelijk schoonmaken
Vlotte bezorging en een dijk van een apparaat. Hendel werkt licht en soepel en een beschaafd geluid tijdens het persen. Neemt weinig ruimte in op het aanrecht en het apparaat mag zeker gezien worden.Kortom, prima tevreden en ga ervan uit dat dit zo blijft!
Top ding stil en krachtig makkelijk schoon maken
Wederom weer een beest van een machine. Alles is zeer degelijk uitgevoerd in zoveel mogelijk R.V.S. De motor is zeer stil en krachtig genoeg. De perskegel is ongelooflijk zwaar ( massief metaal ) maar helaas minder geschikt voor citroenen omdat deze eenvoudigweg te groot is hiervoor dus die doe ik met de hand. Ik heb deze pers in combinatie met de Nutri Juicer Cold XL, ook van Sage. Echt een Super Duo voor verse sapjes.
Plaats een review
Een review helpt anderen een goede keuze te maken.