Vóór 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf 50,-

Nivona CaféRomatica 965 Limited Edition Espressomachine, witnivona-caferomatica-965-limited-edition-espressomachine-wit_0.jpg

Nivona CaféRomatica 965 Limited Edition Espressomachine, wit

• 0 beoordelingen

nivona-caferomatica-965-limited-edition-espressomachine-wit_0.jpgnivona-caferomatica-965-limited-edition-espressomachine-wit_1.jpg
nivona-caferomatica-965-limited-edition-espressomachine-wit_0.jpgnivona-caferomatica-965-limited-edition-espressomachine-wit_1.jpg

 1.499,-

Op voorraad

Voor 23:00 besteld, de volgende werkdag in huis!

Product omschrijving

De Nivona CafeRomatica 965 Limited Edition wit is een volautomatische espressomachine die is toegerust om het maximale uit uw koffie te halen. Voor eenvoudige bediening is het apparaat uitgerust met een 5\" (12,5 cm) kleurentouchscreen display én kan het worden bediend via uw smartphone met de gratis Nivona App en geïntegreerde bluetoothverbinding. Dankzij de dubbele melkuitloop kunt u twee melkbereidingen tegelijk doen. 

De Nivona CafeRomatica 965 is 28 cm breed, 36 cm hoog en 50 cm lang. Het bonenreservoir is groot genoeg om 270 gram koffiebonen te bevatten en de watertank is geschikt voor 2,2 liter water. Het totale vermogen bedraagt 1465 Watt, en met de eco-modus heeft het apparaat een stand-by verbruik van 0 Watt. Bij de espressomachine worden een Claris waterfilter, reinigingstabletten, een maatschep, een melkslang en een transparant melkreservoir van 1 liter meegeleverd.

De espressomachine is voorzien van een dubbele uitloop voor zowel koffie als melkspecialiteiten. U kunt met een druk op de knop één of twee espresso, koffie, cappuccino, macchiato of een van de vele andere koffierecepten bereiden. 

Doordat de machine een thermoblock gebruik warmt het apparaat snel op. Tevens kunt u hierdoor gebruik maken van de cappuccino-connaisseur functie. Hiermee stelt u in of het apparaat eerst melk, eerst koffie of beide tegelijk in het kopje laat lopen. Zo bepaalt u zelf in hoeverre de melk en koffie tijdens het zetten al met elkaar mengen. 

Uiteraard is het mogelijk om alle koffierecepten in de machine geheel naar eigen smaak in te kunnen stellen. Behalve de standaard koffievarianten heeft de machine de mogelijkheid om 8 verschillende persoonlijke koffierecepten te onthouden. Hiervoor kunt u de hoeveelheden water en melk instellen en heeft u 5 koffiesterktes en 4 watertemperaturen beschikbaar. Daarnaast kunt u met het Aroma Balans Systeem 3 verschillende aromaprofielen instellen. 

De koffiemolen van de Nivona 965 wordt gevoed door een bonenreservoir, het maalwerk is ontworpen voor een zo laag mogelijke geluidsproductie. Tevens is de machine voorzien van een invoerschacht voor gemalen koffie voor incidenteel gebruik. Bijvoorbeeld om cafeïnevrije koffie te zetten. 

De Nivona 965 is voorzien van een geïntegreerde bluetoothverbinding. Samen met de gratis app voor Android en iPhone kunt u het apparaat volledig bedienen. Via de app leest u de statistieken uit, kunt u de koffierecepten naar eigen smaak aanpassen én u kunt het apparaat op afstand opdracht geven koffie te zetten. Tevens geeft de app uitvoerige instructies in woord en beeld voor schoonmaken en onderhoud. 

Door gebruik te maken van de Claris waterfilters wordt het water ontdaan van onzuiverheden voordat het de machine inloopt. Hierdoor voorkomt u bijsmaken in de koffie en verbetert de mineralenbalans waardoor de machine minder zal verkalken. 

De Nivona heeft diverse automatische spoel- en reinigingsprogramma's voor het reinigen van de machine. Daarnaast kunt u de zetgroep gemakkelijk uit de machine halen om deze te reinigen. Zo houdt u de gehele machine eenvoudig hygiënisch schoon.

Specificaties

Merk

Serie

CaféRomatica

Type

965

Afmetingen

(h) 36 x (l) 50 x (b) 28 cm

Capaciteit

2 kopjes

Vermogen

1465 watt

Kleur

Wit

Inhoud bonenreservoir

280 gram

Inhoud watertank

2,2L

Instelbare koffiesterkte

Ja

Geschikt voor melkspec

Ja

Reviews

0 beoordelingen

Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product.

Bezoek onze winkels in Rotterdam of Eindhoven

Maandag 11:30 - 18:00
(Eindhoven gesloten)
Dinsdag 09:30 - 18:00
Woensdag 09:30 - 18:00
Donderdag 09:30 - 18:00
Vrijdag 09:30 - 18:00
Zaterdag 09:30 - 17:30
Zondag 11:00 - 17:00
Kookpunt Rotterdam
Noordplein 29 - 41
3035EC Rotterdam
010 443 10 75
 
 
Kookpunt Eindhoven
Philitelaan 71
5617 AM Eindhoven (Strijp)
010 443 10 75

 

Footer contact bar foto 1