Vóór 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf 50,-

Horl 2 Messenslijper, oakhorl-2-messenslijper-oak_0.jpg

Horl 2 Messenslijper, oak

• 28 beoordelingen

horl-2-messenslijper-oak_0.jpghorl-2-messenslijper-oak_1.jpghorl-2-messenslijper-oak_2.jpghorl-2-messenslijper-oak_3.jpghorl-2-messenslijper-oak_4.jpghorl-2-messenslijper-oak_5.jpghorl-2-messenslijper-oak_6.jpghorl-2-messenslijper-oak_7jpeghorl-2-messenslijper-oak_8jpeghorl-2-messenslijper-oak_9jpeghorl-2-messenslijper-oak_10.png
horl-2-messenslijper-oak_0.jpghorl-2-messenslijper-oak_1.jpghorl-2-messenslijper-oak_2.jpghorl-2-messenslijper-oak_3.jpg

+6

Product omschrijving

Met deze rollende messenslijper van het Duitse Horl zijn jouw messen in mum van tijd weer vlijmscherp! Het slijpsysteem is ontwikkeld in het zwarte woud door het familiebedrijf van Otmar en Timo Horl. Deze vernieuwende messenslijper is niet alleen mooi om te zien, maar bevat ook een staaltje bijzondere techniek. Met deze messenslijper haal je het mes niet over de slijpsteen, maar haal je de slijpsteen juist langs het mes.  De rollende slijper werkt in combinatie met een magnetische slijphulp met gradenhoek, waardoor jouw messen altijd in de perfecte hoek worden geslepen.

De messenslijper werkt heel eenvoudig en is zeer gebruiksvriendelijk. Je plaatst het mes met de snijzijde omhoog tegen de magneet, welke het mes in de juiste gradenhoek houdt. Vervolgens rol je de slijper er rustig langs, waardoor het snijvlak weer perfect scherp wordt gemaakt. Je kunt kiezen uit twee gradenhoeken: 15° of 20°, waardoor deze slijper geschikt is voor zowel Japanse als westerse messen. Deze Horl 2 slijper bevat verwisselbare slijpschijven en is standaard uitgerust met een diamant- en keramische schijf. De diamantschijf gebruik je voor het grovere slijpwerk en met de keramische schijf kun je het mes mooi afwerken. Daarnaast heb je de mogelijkheid om uit te breiden met een zeer fijne polijstschijf voor een ultiem gladde afwerking. De slijpschijven zijn te gebruiken zonder water.

De Horl 2 Oak is prachtig afgewerkt met eikenhout en houdt prettig vast. Dankzij het zware gewicht en het gebruik van kogellagers rolt de slijper als vanzelf. De messenslijper is 8cm groot en heeft een doorsnede van 5,5cm.

Specificaties

Merk

Materiaal

Eikenhout,RVS,Hout

Diameter

5,5cm

Hoogte

8cm

Type

Horl 2

Reviews

28 beoordelingen

5 sterren

20 reviews

4 sterren

7 reviews

3 sterren

1 review

2 sterren

0 review

1 ster

0 review

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full

De Horl 2 is een top slijper. In een mum van tijd alle messsen in de keuken weer ontzettend scherp. Zo scherp dat ik gelijk ook de camping messen en andere messen in huis maar ben gaan slijpen. Echt een fluitje van een cent met de Horl 2! Is je tijd je, net als je keukenmessen, lief? Dan is dit een must have!

Anoniem - 30-6-2024

Star fullStar fullStar fullStar fullStar open

En fijn en makkelijk te hanteren messenslijper. De 2 verschillende standen is ook fijn. Een kind kan bij wijze van spreken de was doen. Al is dat met je scherpe mes natuurlijk niet aan te bevelen

Anoniem - 20-5-2024

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full

Lekkere scherpe messen! Eenvoudig in gebruik.

Anoniem - 11-5-2024

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full

Beste aankoop op slijpgebied die ik gedaan heb

Anoniem - 16-4-2024

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full

zeer goed en efficiënt, snelle veilige manier om je messen te slijpen. Ik kan het echt iedereen aanraden !

Anoniem - 10-1-2024

Star fullStar fullStar fullStar fullStar full

Nadat ik al verschillende advertenties op social media voorbij had zien komen toch deze messenslijper maar eens besteld. Eerste indruk is zeker goed, mooie kwaliteit en duidelijke handleiding. Uiteraard vergt het de eerste keer wat meer tijd omdat in de messen nog niet de juiste hoek geslepen is, maar eens dat gedaan is zijn ze zo weer scherp. Interessant is ook dat je hiermee ook moeiteloos de tip van het mes goed mee kan slijpen. Dat vind ik meestal niet zo goed werken bij doorhaal messenslijpers.

Anoniem - 6-1-2024

Bezoek onze winkels in Rotterdam of Eindhoven

Maandag 11:30 - 18:00
(Eindhoven gesloten)
Dinsdag 09:30 - 18:00
Woensdag 09:30 - 18:00
Donderdag 09:30 - 18:00
Vrijdag 09:30 - 18:00
Zaterdag 09:30 - 17:30
Zondag 11:00 - 17:00
Kookpunt Rotterdam
Noordplein 29 - 41
3035EC Rotterdam
010 443 10 75
 
 
Kookpunt Eindhoven
Philitelaan 71
5617 AM Eindhoven (Strijp)
010 443 10 75

 

Footer contact bar foto 1