Vandaag open om 09:30
Maandag11:30 - 18:00
Dinsdag09:30 - 18:00
Woensdag09:30 - 18:00
Donderdag09:30 - 18:00
Vrijdag09:30 - 18:00
Zaterdag09:30 - 18:00
Zondag11:30 - 17:30

010-4431075

  • Voor 23:00 besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending vanaf 30,-
  • Uitgebreide fysieke winkel in Rotterdam
  • Beoordeling9.619890100

Fissler Adamant Comfort Koekenpan, 24cm

94,90
79,-
11 beoordelingen

Kies een andere

stuk
Op voorraad
Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Specificaties

Merk:Fissler
Type product:Koekenpan
Geschikt voor:Elektrisch, Gas, Halogeen, Inductie, Keramisch
Materiaal:Kunststof, RVS
Kleur:Zwart
Serie:Adamant
Antikleeflaag:Ja
Bovenmaat:24cm
Inhoud:2,1L
Artikelnr:4009209367613

Omschrijving

Klinkt dat bekend? Het is een drukte van belang in de keuken, met allerlei pannen die staan te pruttelen. Je wilt de ingrediënten gewoon even snel omroeren, in gedachten verzonken pak je een metalen garde - en dan zit er opeens een lelijke kras in je favoriete pan. Heel vervelend! Fissler heeft voor dit veel voorkomende probleem een oplossing ontwikkeld.

Met de Adamant koekenpan behoren krassen tot het verleden. Het geheim? De extreem robuuste seallaag. Deze laag bevat siliciumcarbide en die deeltjes vormen een nieuwe, steenharde oppervlaktestructuur die zelfs bestand is tegen het gebruik van metalen keukengerei! De koekenpan, geschikt voor inductie, heeft ook uitstekende antiaanbakeigenschappen en een uitstekende thermische geleidbaarheid. Hierdoor is de pan perfect om te bakken op zowel lage als op hoge temperaturen.

Al deze eigenschappen maken de adamant serie tot een absolute allrounder voor in de keuken. Dankzij de hoge rand en het extra grote bakoppervlak kun je in de Adamant Comfort meerdere porties bereiden en deze met gemak omdraaien. De veiligheidsgreep met inhaakfunctie voor het glazen deksel en spatdeksel zorgt dat de pan niet uit je handen glipt. Met de handige maatverdeling doseer je vloeistoffen op eenvoudige wijze.

Reviews van klanten (11)

via eKomi10 dagen geleden

Echt heel blij met deze koekenpan. Eindelijk een pan waarbij de baklaag niet los laat en die niet aan bakt. Veelzijdige pan door de juiste hoogte.

via eKomi4 maanden geleden

Zeer goede pan met anti-aanbak laag. Deze pan kan heel lang meegaan als je je aan de (meegeleverde) regels houdt.

via eKomi8 maanden geleden

perfect

via eKomieen jaar geleden

Zeer goede pan tevreden

via eKomi2 jaar geleden

Heel mooie, praktische pan. De bodem met anti-aanbaklaag functioneert erg goed. Door de hoge rand kan er veel in.

Toon alle reviews (11)

Plaats een review

Een review helpt anderen een goede keuze te maken.

Beoordeling: