Vandaag open om 11:30
Maandag11:30 - 18:00
Dinsdag09:30 - 18:00
Woensdag09:30 - 18:00
Donderdag09:30 - 18:00
Vrijdag09:30 - 18:00
Zaterdag09:30 - 18:00
Zondag11:30 - 17:30

010-4431075

  • Voor 23:00 besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending vanaf 30,-
  • Uitgebreide fysieke winkel in Rotterdam
  • Beoordeling9.619890100

Droog! groente, fruit, vlees en meer - Michelle Keogh

2 beoordelingen
stuk
Niet op voorraad
Dit product is niet meer leverbaar

Specificaties

Type product:Kookboek
Artikelnr:9789461431417

Omschrijving

Auteur: Michelle Keogh
Uitgever: Good Cook B.V.
Uitvoering: Hardcover
Aantal pagina's: 192

Steeds meer mensen maken kennis met het drogen van voedsel. En zélf drogen is gezond! Thuis drogen in een voedseldroger betekent: geen conserveringsmiddelen en voedsel dat niet alleen lang houdbaar is, maar ook verrassend lekker.

In Droog! staan heerlijke recepten: van gedroogde tomaten, snoep & chips, tot diverse soorten jerky (gedroogd vlees) als lekkere snack. Maak bijvoorbeeld je eigen chocolade-, fruit- of nootrepen, crackers en toast. Ook het drogen van kruiden en het maken van eigen kruidenpoeders (zoasl knoflook- & paprikapoeder) komen aan bod in Droog!.

Droog! is handig ingedeeld naar productcategorie zoals het drogen van groente, fruit, noten & zaden, kruiden & specerijen. Daarnaast bevat het boek recepten van ontbijt tot diner en een leuk extraatje voor mensen met een huidier: gezonde snacks voor je trouwe vriend.


 

Reviews van klanten (2)

via eKomi7 jaar geleden

er staat voldoende informatie in het boek . maar wel ruimte voor meer nuttige informatie. als voedingswaarden. meer producten .

via eKomi7 jaar geleden

Dit boek aangeschaft bij een droogapparaat. Wat een ideeën staan er in dit boek zeg! Mooi vormgegeven ook, een lust voor het oog. Bijzondere receptjes ook die uitnodigen om aan de slag te gaan. Naast algemene informatie over drogen zijn er hoofdstukjes over groente, fruit, fruitleer, jerky (vlees), noten en zaden, crackers en platbroden, kruiden en specerijen, ontbijt, voorgerechten, hoofdgerechten, voor je huisdier en tt slot nog meer mogelijkheden. Een prima boek dus om je voedseldroogavonturen mee te beginnen.

Plaats een review

Een review helpt anderen een goede keuze te maken.

Beoordeling: