Maandag | 11:30 - 18:00 |
Dinsdag | 10:00 - 18:00 |
Woensdag | 10:00 - 18:00 |
Donderdag | 10:00 - 18:00 |
Vrijdag | 10:00 - 18:00 |
Zaterdag | 10:00 - 18:00 |
Zondag | 11:30 - 17:30 |
010-4431075
De Buyer Carbone Plus Lyonnaise Koekenpan 5110.26, 26cm
Specificaties
Omschrijving
De bakpannen van De Buyer zijn zeer geliefd bij Franse chefs vanwege hun gelijkmatige en zeer efficiënte warmteverdeling. Het dichtschroeien van vlees of bereiden van wokgerechten gaat moeiteloos en razendsnel, dankzij de uitstekende hitteabsorptie.
De lange steel is zo geplaatst dat je handen niet te dicht bij de warmte kunnen komen. Een antiaanbaklaag is overbodig; na inbranden en ingebruikname vormt de pan zelf uitstekende antikleef-eigenschappen!
De pannen uit de Carbone Plus serie van De Buyer worden niet behandeld met een bijenwaslaagje zoals bij de De Buyer Mineral pannen.
Reviews van klanten (12)
Pannen bakken na het volgen van de gebruiksaanwijzing niet aan.Misschien niet geschikt voor iedereen vanwege het gewicht,maar ik ben zeer tevreden.
Inbranden vergt wat moeite (en stank). Fijne hoge rand en dikke plaat ijzer.
De koekenpan ziet er schitterend uit voelt zeer solide aan.Let op ,bij een buitenmaat van 26 cm blijft er een bodem over van 18 cm.Ik heb de pan nog nie gebruikt maar de prijs kwaliteits verhouding lijkt dik in orde.
Het product voldoet aan de verwachtingen. Het inbranden van de pan is wel een heel kunstje en na 2 uitgebreide pogingen van ruim een uur is het me redelijk goed geluk om een mooie "antiaanbaklaag" te creëren alsmede een innige relatie met deze pan. (*** effect) De pan heeft inmiddels de voorkeur bij het bakken van vele vleessoorten. Ondanks de moeite die het kost zou ik de pan toch kunnen aanraden.
Prima product en het vlees smaak van super
Plaats een review
Een review helpt anderen een goede keuze te maken.